10 Nisan 2015 Cuma

Bir Başlangıç

    Bilgisayar klavyesini tuşlerken, uzun zamandır bu kadar heyecanlanmamışımdır herhalde. Çünkü blog açmak benim için uzun süredir cesaretimi besleyerek beklediğim, tereddütte kaldığım bir konuydu. Umarım her şey güzel olur :)
    Merhaba, ben Yağmur. Beni bu platform öncesinde İnstagramda @missraiinn hesabımdan tanıyor olabilirsiniz. Başta kişisel olarak kullandığım hesabımı kendi hayatımdan parçalar paylaşmak yerine, kozmetik, makyaj malzemeleri ve bakım önerileri paylaşırken buldum. Ve bir süre sonra kendime verdiğim yetkiye dayanarak, kendimi ''instablogger'' ilan ettim :)


     İnstagramı paylaşımlarımı yapabilmek için kısıtlı bulmaya başlayınca aklıma ilk gelen şey blog açmak oldu. Aslında hala kendimi yetersiz hissediyorum, bu konuda emeğine saygı duyduğum, bana ilham veren, az da olsa bu konularda bir bilgi birikimimin olmasını sağlayan bir kaç blogger, youtuber,instablogger var ki, zamanı ve yeri geldiğinde mutlaka onlara teşekkürlerimi ileteceğim.
Elimden geldiğince paylaşım yapmaya çalışacağım, umarım sizler için de okuması, takip etmesi zevkli olur, benim yazarken hissettiklerimi sizlere de hissettirir.

Görüşmek üzere :)

Yağmur

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder