30 Nisan 2015 Perşembe

Clarins One-Step Gentle Exfoliating Cleanser Peeling

Merhaba,

Yine övgü dolu bir yazıyla, harika bir peelingle karşınızdayım. Bugünkü blog konuğu Clarins One-Step Gentle Exfoliating Cleanser peeling.
Yazının en başından rengimi belli ettim ama yapabileceğim bir şey yok. Övmeye bir yerden başlamam lazım :)


Clarins geçtiğimiz yılbaşında bir cilt bakım seti satışa çıkardı, sanırım sadece Boyner lerde satıştaydı. Set, kuru-hassas ve karma-yağlı ciltler için olmak üzere iki çeşitti. Ben kendime uygun olan kuru-hassas ciltler için olan seti seçtim ve peelingle bu set sayesinde tanıştım.

Setin içindeki tüm ürünler deneme boyuydu, ama peelingin 75 ml lik ambalajı bence gayet cömert. Bir peelingim daha var(L'occitane Shea Butter Peeling), onunla dönüşümlü kullanıyorum. Bu sebeple henüz bitmedi.Peelingin içinde bulunan granüller oldukça ince, yüzü çizmeyen, ovaladıkça daha da incelen cinsten. Mis gibi portakal kokuyor, bayılıyorum :)
Makyajımı temizledikten sonra ıslak yüzümü bu peelingle bir kere daha yıkıyorum. İnanır mısınız, bir çok peeling kullandım ama bu kadar pürüzsüz sonucu ilk defa hissettim. Tüm makyaj kalıntılarını, ölü derileri temizleyip, nefes alan cildinizi size geri veriyor adeta.


Cildi kurutmuyor ama sonrasında nemlendirici desteğine ihtiyaç oluyor. Bu peelingle yüzümü temizledikten sonra uyguladığım bakım ürünleri  sanki cildimce daha çabuk emiliyor, etkilerini daha çok hissediyorum.

Mutlaka tam boyunu alacağım bir ürün. 

Eğer setin içindeki diğer ürünleri merak ediyorsanız, Görkem in buradaki yazısını okuyabilirsiniz. Bu setin şu an satışta olmadığını da belirtmeliyim. Ama her ürünün tam boyunun satışı Clarins standlarında mevcut.

Görüşmek üzere.

YağmurHiç yorum yok:

Yorum Gönder