23 Nisan 2015 Perşembe

Flormar 416 Straight Red Oje

Merhaba,
Bugün size en sevdiğim kırmızı ojeyi anlatacağım.

Aradığım şey çok basitti, kırmızı oje. Hayır bordoya kaçan değil, hayır nar çiçeğine çalan değil, hayır içinde kahvelik de olmasın, hayır hayır o da değil :)

Her kırmızı diye oje alışımda başarısız sonuçlarla kenara atılan ojeler, kullandıklarımdan fazla olmuştu. High-end markalarda aradığıma ulaşmak kolay, daha önce kullandığım çeşitli kırmızılar var aslında. Aradığım kırmızı ojenin daha ulaşılabilir olmasını, acil ihtiyacım olduğunda kolayca alabilmeyi istiyordum.


Daha fazla uzatmadan görsele geçiyorum :)İşte benim kırmızı ojem, Flormar 416 Straight Red. Ne bordoluk, ne nar çiçeği, ne de kahvelik. Sadece kırmızı.
Tok bir rengi var, yapısı gayet tatmin edici. Ben bu renge iki katta ulaştım. Üzerine Rimmel Finish Touch Top Coat uyguladım.


Bir de Görkem, Dior Massai ojeye dupe göstermez mi. Bu ojeye daha da bir bağlandım.
Renklerini görmek isterseniz, Görkem'in bloguna ışınlanın, sizin için karşılaştırmış. Linke tık :)


Biliyorsunuz ki Flormar ın koleksiyon olmayan ojeleri 2-3 TL arası bir fiyatta. Fiyat ve performansı oranlarsak, bir koyup on alıyoruz diyebilirim :)

Şunu da söylemek istiyorum, benim profesyonel bir fotoğraf makinem yok. Fotoğraflarımın tümünü telefon kameramla çekiyorum. Işıktan ya da benim beceriksizliğimden fotoğraflar arasında farklılıklar olabiliyor, lütfen mazur görün.

İşte böyle, ben de sizin favori kırmızı ojenizi merak etmiyor değilim.

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.

Yağmur


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder