17 Nisan 2015 Cuma

Make Up For Ever High Defination Fondöten

Merhaba,
Bugün size en sevdiğim kozmetik grubu olan ten ürünlerinden seçtiğim bir fondöteni anlatacağım.

Make Up For Ever, benim geç tanıştığım bir marka. Bu markayla tanışmamı sağlayan, en popüler olan ürünü, MUFE HD fondöten oldu. Her fırsatta belirttiğim gibi, ten ürünleri benim için vazgeçilmez.
Sadece fondötenden bahsetmiyorum, cildin renk eşitsizliğini yok edecek, sağlıklı görünmesini sağlayacak her ürün benim zaafım. Baz, fondöten, renkli nemlendirici, concealer, her neyse..

MUFE HD fondöteni almadan önce özel gün fondötenim, Yves Sait Laurent Le Teint Touche Eclat fondötendi. Benim isteklerini tamamıyla karsılayan, hala çok sevdiğim bir fondöten olarak çekmecemde duruyor. Touche Eclat  spf 15 güneş koruma faktörü içeriyor. Güneş koruması içermeyen, fotoğraf dostu bir fondöten ararken, MUFE HD fondötenin karşıma çıkması geç olmadı.

Ben ürünü www.makyajtrendi.com.tr nin yılbaşında yaptığı 3 al 2 öde kampanyasıyla edindim. Sitede benim istedğim renk yoktu, site yetkililerine istediğim ürünü ve rengi anlattım ve benim için stok açtılar. İlgileri ve nezaketleri muazzamdı. Yeniden teşekkür ederim.

Mufe HD föndötenin vaadi fotoğraflarda harika bir görünüm.
Fondöteni uygulamak için tek pompa yeterli geliyor, ancak kapatıcılığı arttırmak istenirse yarım pompa kadar ikinci kat geçilebilir. Fondöten uygulandığında ciltle tamamen bütünleşiyor. Varlığı ve yokluğunu ayırt etmek gerçekten imkansız.
Ben kuru ciltli biri olarak fondöteni iyi nemlendirerek hazırladığım zemine uyguladığımda hiç bir problem yaşamadım. Fondöten yağ içermiyor, su bazlı olduğundan cilde nefes alma imkanı sağlıyor.
Kapatıcılığı orta. akışkanlığını dikkate alırsak, oldukça kapatıcı bile diyebiliriz.

Ben en doğal sonucu, her fondöten uygulamasında olduğu gibi Beauty Blender ile alıyorum. Fırça ile uygulamak istediğimde elim Shiseido fondöten fırçası, ya da Real Tecniques Expert Face brush a gidiyor.
Kısacası Make Up For Ever High Defination fondöten benim için vazgeçilmeyecek, bittikçe alınacak, özel günlerde hiç tereddütsüz kullandığım fondötenim oldu.

Make Up For Ever High Defination fondöten 30 ml lik pompalı bir ambalajda, Sephora, Debenhams ve kendi mağazalarında, ayrıca www.makyajtrendi.com.tr de online olarak satışa sunulmuş. Fiyatı 115 TL idi en son.

Benim size önerebileceğim özel gün fondötenim bu şekilde, sizin kurtarıcı fondöteniniz hangisi?

Görüşmek üzere.

Yağmur

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder