7 Mayıs 2015 Perşembe

Loreal Lumi Magique Kapatıcı Aydınlatıcı


Merhaba,
Bugün sizlere Loreal Lumi Magic kapatıcı-aydınlatıcıdan bahsedeceğim.

Daha önce Lumi Magique serisinden fondöten kullanmıştım. Oldukça memnun kaldığımı hatırlıyorum. Bu bir tesadüf değildi elbette, bu seri daha önce fondöteninini ve kapatıcısını kullandığımYSL Touche Eclat serisine yapı olarak çok benziyor.(Kokuları hariç, YSL lerin mis gibi bir kokusu var:) ) 
Loreal Lumi magique fondötenden memnun kalınca aynı serinin kapatıcısını da denemek istedim.


Loreal in Lumi Magique kapatıcı-aydınlatıcı kalem, rose gold, şık bir ambalaja sahip. YSL Touche Eclat kapatıcının yapısına benzemekle kalmamış, ambalajı da neredeyse aynı tasarlanmış.
Ürün alttan çevirmeli bir mekanizmaya sahip. Alttaki bölümü çevirdiğinizde fırçanın ucundan ürün çıkıyor. Sentetik fırçası çok kullanışsız, ürünü cildinize uygulamak için tasarlanmış bir fırça değil. Ben yapısı gereğiyle parmaklarımda dağıtmayı tercih ediyorum.

Loreal Lumi Magique ürün bir kapatıcı olmakla beraber, göz altlarında aydınlık bir görüntü oluşturuyor. Oldukça aydınlık bir renk yapısı var. Doğru pudra ile sabitlenirse, o kapatıcılardaki asla görmek istemeyeceğimiz grimsi bitiş asla oluşmuyor.


Loreal Lumi Magique in en önemli özelliği, kapatma ve aydınlatma işlemlerini tek başına yapıyor olması. Yüksek kapatıcılık beklemiyorsanız memnun kalacaksınızdır.


Son olarak, anlattıklarım beklentilerinizi karşılıyorsa satın alabilirsiniz, beni sorarsanız, başka ürün denemek istediğimden tekrar satın almayacağım.

Normal satış fiyatı 39 TL olan Loreal Lumi Magique kapatıcı-aydınlatıcıyı indirim dönemlerinde yaklaşık 20 TL ye edinebilirsiniz.

Görüşmek üzere.

Yağmur

1 yorum:

  1. GFC yapmışsın, inan çok sevindim. Böylece seni takip etmek daha kolay olacak. İzleyicin çok olsun <3

    YanıtlaSil